PUMA Varion II White i gruppen Skor / Sport & träning / Inomhusskor hos Rune Östberg Cykel & Sport Aktiebolag (10734102r)
PUMA Varion II White
Favorit

PUMA Varion II White

Mångsidig inomhussko från Puma i stilren design.
Mer information
 
Antal: 
  • Produktbeskrivning
  • Varion II är mångsidiga inomhusskor framtagna för att passa olika inomhussporter som exempelvis handboll, innebandy, volleyboll och badminton. Skorna har en ventilerande ovandel i mesh och är designade för att ge stöd vid snabba förflyttningar i sidled. De är också utrustade med en stötdämpande mellansula med Variofoam och med en yttersula i gummi som ger bra grepp på inomhusplaner. Inuti skon sitter en mjuk SOFTFOAM+-innersula som ger komfort i varje steg du tar.
    • Specifikationer
    • Artikelnummer: 10734102r , 10734102r
      Läst: Normal
      För vem: Dam , Herr , Unisex
      Vattentät: Nej
    • Köpguide
    • Behöver du hjälp med att hitta rätt produkter för dig? Då ska vi hjälpa dig att hitta rätt! Här har vi samlat vår produktguider, där vi löpande fyller på med informtion/guider i takt med att vår webshop byggs ut. 

      MaterialguideStorleksguide
      Hittar du inte det du söker så tveka inte att höra av dig till oss!/Gänget på Runes

    Kampanjvara

    Kampanj:
    Antal:
    0
    Kampanjstart:
    Kampanjstopp:

    omdömen

    För att lämna ett omdöme bör du tidigare köpt denna produkt samt på din kundprofil.

    Den här produkten har inga recensioner.

    Se fler varor

    Puma Transport Running Shoe Black
    600 kr
    Praktiska och lätta löpar-/träningsskor från Puma.
    Puma Shuffle Black
    750 kr
    Bekväma sneakers från Puma i en tidlös design.
    Puma Rise XT Netfit 2 Men Black
    995 kr
    Handbolls-/inomhusskor från Puma designade för den snabba och smidiga inomhusidrottaren men även lämpliga för vardagligt bruk!

    Andra köpte även

    Madshus Overboot - Red
    740 kr
    En skyddande sko som sätts utanpå längdpjäxan. Används mycket promenad till & från spåret men även vid uppvärmning. Egentligen vid alla tillfällen när du inte står på skidorna! Ny design till 24/25
    RODE Klister
    135 kr
    Klassiska klistervallor från Rode som är ett måste i vallaboxen.
    Salomon Walking Coverboot
    800 kr
    Skoöverdrag för både klassikt & skate. En skyddande sko som sätts utanpå längdpjäxan. Används mycket promenad till & från spåret men även vid uppvärmning. Egentligen vid alla tillfällen när du inte står på skidorna!  Kraftigare sula än övriga modeller på marknaden.